Як Yara об’єднала фермерів і смартфони

Міжнародна компанія Yara, найбільший у Європі виробник мінеральних добрив, презентувала нові додатки для смартфонів, за допомогою яких фермери здатні підключитися до баз даних компанії з агрохімії та агрономії, і фактично, «покласти» наукові дослідження прямо в їхні кишені. Таким чином, Yara просуває свої добрива на ринок невеликих фермерських господарств.

Норвезька Yara запускає два додатки для смартфонів, які зможуть забезпечити швидкий доступ до знань та інформації, яка досі була зарезервована для великих високотехнологічних агрохолдингів. CheckIt і ImageIT допоможуть фермерам не тільки підвищити врожайність, але і поліпшити якість продукції.

Yara просуває нові технології

«Запуск у виробництво додатків для смартфона робить високотехнологічне господарювання легкодоступним. Цей крок зробить сільське господарство більш продуктивним і одночасно дозволить підтримувати продовольчу безпеку », – запевняє Егіль Хогна, старший віце-президент Yara.

Сільгоспвиробники за допомогою своїх мобільних пристроїв будуть мати доступ до онлайнових баз даних основних сільськогосподарських культур, які створені Yara. Інформація буде адаптована до умов місцевості і публікуватися на місцевій мові, також вона буде швидко завантажуватися навіть в районах з низьким рівнем сигналу.

Як працює ImageIT

З ImageIT-додатком фермери зможуть сфотографувати свої сільгоспкультури за допомогою смартфона і відправити їх фото в базу даних для аналізу.

Потім вони отримають рекомендації по тому, які речовини слід застосувати до даної культури в заданих певних умовах господарювання. У районах з низьким рівнем сигналу зображення зберігаються у повідомленні, а детальний звіт надсилається електронною поштою.

Однак, зараз ImageIT-додатки доступно у Великобританії, Франції та Німеччини. Перша версія ImageIT підтримує ріпак у Франції, а у Великобританії та Німеччині – рапс і озиму пшеницю.

Функціональні можливості CheckIt

У свою чергу додаток CheckIt допомагає виробникам швидко і легко визначити нестачу поживних речовин, використовуючи глобальну базу даних культур Yara. Якщо які-небудь недоліки все ж знайдені, CheckIt дає конкретні рекомендації з удобрення та поради з харчування для врожаю.

На додаток до негайних рішень поточної проблеми, це додаток забезпечує профілактичні рекомендації для наступного сезону. CheckIt-додаток доступний у Великобританії, Німеччині та Фінляндії. В даний час воно підтримує 16 різних культур.

Джерело статтіhttp://www.yara.com/media/apps/imageit/index.aspx