Про компанію

Про нас

picture_1

Працюємо з 2007 року в сфері надання послуг сільськогосподарським виробникам. В 2011 році компанія «Агрофілд» отримала статус офіційного імпортера добрив Yara. З 2014 року, ми почали пошук більш ефективних та інноваційних добрив, щоб запропонувати виробникам ще кращий продукт.

І тому, на сьогоднішній день, ми пропонуємо ефективні добрива під торговою маркою - Ελλada. Це нові для України добрива, що дають можливість результативно керувати та збалансовувати мінеральне живлення рослин, а це в свою чергу, сприяє зростанню Ваших прибутків.

Іншим напрямком діяльності, є купівля зернових культур та продаж на умовах СРТ-порт. За рахунок наявності арендованих вагонів зерновозів, ми маємо можливість вчасно виконувати контракти та пропонувати максимальні ціни для наших партнерів.

Наші переваги

  • 1 НАШЕ БАЧЕННЯ Своєю діяльністю ми зарекомендували себе, як надійного та довгострокового партнера, який пропонує ефективні, якісні продукти, а також надійним та порядним Постачальником.
  • 2 ЗНАННЯ РИНКУ Орієнтуючись на дослідження, інновації та якість, ми пропонуємо українським виробникам ефективну та якісну продукцію, технічну підтримку та спеціалізовану інформацію.
  • 3 НАША СТРАТЕГІЯ Наша стратегія полягає у встановленні та подальшому посиленні нашої провідної ролі на українському ринку з метою покриття потреб сільськогосподарського виробництва в нашій країні. У той же час ми прагнемо збільшити експорт зернових до країн світу, тим самим сприяючи більш сильній експортній орієнтації та зусиллям для досягнення позитивного торговельного балансу для нашої економіки.